Kalender

Datum                                  tijd + activiteit                                                                        locatie

MA        19-7                       19h30   Eerste training A-kern                                            Groenedijk

ZA          24-7                       18h30   Eerste Elftal – KFC Dessel Sport (beloften)              Groenedijk

WOE      28-7                       19h30    KSK Kasterlee – Eerste Elftal                                  Duineneind Kasterlee

VR         30-7                        19h00   Schijf Sport - Reserven C                                      Schijf Sport 

ZA          31-7                       18h30    Eerste Elftal – KSK Weelde                                    Groenedijk

WOE      4-8                         19h30    Eerste Elftal – KFC Turnhout                                  Groenedijk

ZA          7-8                                         jeugdtornooi St Dimpna                                     St Dimpna

                                               15h00    FC Claridge – Reserven B                                   FC Claridge

                                               18h30    Eerste Elftal – ’s Gravenwezel (BVA)                    Vossekot

ZO          8-8                                         jeugdtornooit St Dimpna                                    St Dimpna

VR          13-8                                       jeugdtornooi Dessel – Olmen                              Dessel / Olmen

ZA          14-8                                       jeugdtornooi Dessel – Olmen                              Dessel / Olmen

                                              18h00    FC Den Berg - Reserven C                                  FC Den Berg

                                              18h30    FC Zwaneven – Eerste Elftal (BVA)                       Zwaneven

ZO          15-8                                       jeugdtornooi Dessel – Olmen                              Dessel / Olmen

WOE      18-8                       19h00    Eerste Elftal – Witgoor Sport                                   Groenedijk

 

ZA          21-8                                       jeugdmatchen Lentezon                                      Vossekot

                                               15h00    Reserven B – FC Den Berg                                  Vossekot

                                               18h30    Eerste Elftal – Hoboken (BVA)                             Vossekot

 

WOE      25-8                       16h00  talentendag Club NXT                                               Vossekot

                                          19h00   Eerste Elftal – ST Dimpna A                                       Vossekot

                                          19h00    Prov. Reserven – ST Dimpna B                                 Vossekot

VRIJ       27-8                       18h30    Reserven B – Schijf Sport                                        Vossekot

ZA          28-8                                       U12 tot U21 jeugdmatchen Arendonk Sport           Groenedijk

ZO          29-8                       15h00    Merksplas – Eerste Elftal (BVA)                               Merksplas

 

 

 

 

 

 

 

Wij gebruiken cookies om onze website en uw ervaring te verbeteren bij het gebruik ervan. Door gebruik te maken van deze website, gaat u akkoord met ons cookiebeleid.